بابا قدرت

بابا قدرت

بابا قدرت | هتل استخردار بابا قدرت | بهترین و شیک ترین هتل لاریجان هتل بابا قدرت | رزرو اتاق با استخر خصوصی آبگرم لاریجاه هتل بابا قدرت | سوئیت بابا قدرت

مجموعه هتل آبگرم باباقدرت در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نموده و این هتل آبگرم کاملا نوساز و مدرن طراحی شده است . این مجموعه از آب معدنی آبگرم معدنی که از دل کوه دماوند خارج می گردد تزریق می گردد .

هتل دارای ۴ طبقه و  واحد دارای اتاق های تک خواب و دو خوابه بوده که ضمن دارا بودن حوضچه آبگرم در هر واحد یک استخر معدنی گرم در اختیار مسافران و گردشگران قرار میگیرد ….

بابا قدرت

بابا قدرت

آبگرم لاریجان

به علت شرایط خاص زمین‌شناختی در دامنه‌های البرز به ویژه اطراف قله دماوند، آب‌های معدنی با خواص مختلف درمانی وجود دارد که مهم‌ترین آنها در روستای آبگرم مجموعه‌ای جذاب را پدیدآورده‌است. روستای ییلاقی و خوش آب‌و هوای آب‌گرم در دامنهٔ قله دماوند قرار دارد. جاده دسترسی به آن پس از طی ۷۰ کیلومتر در مسیر توریستی هراز که شهر آمل را به تهران متصل می‌کند در محل گزنک بخش لاریجان از راه اصلی جدا شده و به سمت غرب در مسیر کوهستانی و آسفالته ادامه یافته و پس از عبور از روستای ییلاقی گزانه به آبگرم می‌رسد. آبهای گرم معدنی این روستا با حرارتی در حدود ۶۲ درجه سرشار از مواد گوگردی بوده و به همین دلیل برای درمان انواع بیماریهای پوستی، دردهای استخوان، مفاصل و روماتیسم مفید می‌باشد.

هتل بابا قدرت لاریجان

هتل بابا قدرت لاریجان در منطقه ییلاقی لاریجان و در دامنه زیبای قله دماوند با طبیعتی بکر و زیبا و چشمه آبگرم معدنی با املاح گوناگون و خاصیت درمانی ، با امکانات ویژه رفاهی جهت اقامت گردشگران راه اندازی شده است.

از امكانات مهم هتل باباقدرت لاریجان :

آبدرمانی حوضچه های اختصاصی در هراتاق با املاح طبیعی گوگردی و امکانات تفریحی جهت استفاده خانواده مي باشد. باباقدرت دارای ۴ طبقه و ۸ واحد اتاق مناسب و شیک نوساز می باشد . استخر اختصاصی بزرگ سرپوشیده برای هر واحد در زمانهای هاص ، حوضچه اختصاصی هر واحد در خود اتاق شما . تضمین کیفیت و قیمت همراه با تراس و ویوی عالی با کادری مجرب پذیرای مهمانان محترم می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *